Barça B 3-2 Primer equip (Sergio Cortés i Santi Magallán)
https://www.rfef.es/competiciones/futbol-masculino/clasificacion/?j=22566&t=2020
Filial 0-1 Girona B
http://fcf.cat/classificacio/1920/futbol-11/primera-catalana/grup-1
JUVENILS
Juvenil A 3-2 Damm (Youssef Zayzoun i Joan Puig)
http://fcf.cat/classificacio/1920/futbol-11/lliga-nacional-juvenil/grup-7
Vilassar de Mar 3-0 Juvenil B
http://fcf.cat/classificacio/1920/futbol-11/preferent-juvenils/grup-2
Cristinenc 0-5 Montessori
http://fcf.cat/classificacio/1920/futbol-11/juvenil-primera-divisio/grup-14
CADETS
Cadet A -Damm (ajornat)
http://fcf.cat/classificacio/1920/futbol-11/divisio-honor-cadet/grup-1
Sant Gregori – Cadet B (ajornat)
http://fcf.cat/classificacio/1920/futbol-11/cadet-primera-divisio/grup-17
Cadet C 2-0 Gironès-Sabat (Mahamadou Touray i Albert Pugnau)
http://fcf.cat/classificacio/1920/futbol-11/cadet-primera-divisio/grup-16
Tordera 7-3 Cadet femení (Carla González 3)
http://fcf.cat/classificacio/1920/futbol-femeni/femeni-cadet/grup-3
INFANTILS
Sant Ildefons 4-1 Infantil A (Erik Aguilar)
http://fcf.cat/classificacio/1920/futbol-11/divisio-honor-infantil/grup-1
Infantil B 7-0 Porqueres (Pol Bota 4, Eric Rodríguez 2 i Amin Isbai)
http://fcf.cat/classificacio/1920/futbol-11/infantil-primera-divisio/grup-18
Infantil C 0-1 Banyoles
http://fcf.cat/classificacio/1920/futbol-11/infantil-primera-divisio/grup-17
Infantil D 0-11 Riudarenes
http://fcf.cat/classificacio/1920/futbol-11/infantil-segona-divisio/grup-6
ALEVINS
Aleví A 9-5 Palamós (Guillem Costa 4, Dani Pérez 2, Ignasi Subirana, Pablo Rosillo i l’altre en pròpia)
http://fcf.cat/classificacio/1920/futbol-7/preferent-alevi/grup-5
Quart 4-2 Aleví B (Gerard Ramírez i Víctor Sánchez)
http://fcf.cat/classificacio/1920/futbol-7/preferent-alevi/grup-6
Cristinenc A 5-2 Navata (Pol Carrera 2, Enzo Núñez, Aleix Deu i Elm Ortega)
http://fcf.cat/classificacio/1920/futbol-7/alevi-primera-divisio/grup-12
Olímpic Malgrat 3-5 Cristinenc B (Biel Bernat 2, Wassim Mansouri, Enric Soler i Jan Nogué)
http://fcf.cat/classificacio/1920/futbol-7/alevi-primera-divisio/grup-10
Pals 2-6 Aleví E (Ferran Ramírez 4, Pau Yuste i Biel Malagón)
http://fcf.cat/classificacio/1920/futbol-7/alevi-segona-divisio/grup-35
Aleví E 3-3 Monells (Gerard Gámez, Joan Bosch i Alex Campos)
http://fcf.cat/classificacio/1920/futbol-7/alevi-segona-divisio/grup-36
BENJAMINS
Figueres 0-3 Benjamí A (Rubén Abad 2 i Miquel Villa)
http://fcf.cat/classificacio/1920/futbol-7/preferent-benjami/grup-6
Girona 6-1 Benjamí B (Omar Azzahari)
http://fcf.cat/classificacio/1920/futbol-7/benjami-7-primera-divisio/grup-20
Pals 2-4 Benjamí C (Víctor Robledo 2, David Cosp i Xavi Pujol)
http://fcf.cat/classificacio/1920/futbol-7/benjami-7-primera-divisio/grup-23
Benjamí D 1-11 GEiEG (Albert Comba)
http://fcf.cat/classificacio/1920/futbol-7/benjami-7-primera-divisio/grup-19
Santa Eugènia 0-4 Prebenjamí A (Joan Rabasedas 2, Ferriol Parés i Arian Baños)
http://fcf.cat/classificacio/1920/futbol-7/prebenjami-7/grup-8
FOTO: El benjamí A de Sergi Barceló va sumar la segona victòria seguida