PLANTILLA TEMPORADA 2013 / 2014 · SEGONA CATALANA

           
FOTO NOM ESPORTIU NOM COMPLET NAIXEMENT PROCEDÈNCIA TEMPORADA
           

PORTERS

       
           
ADRI Adrià Muñoz Fernández 13 / 05 / 94 Girona juvenil >> 1a
PATET * Francesc Cabrera Vidal 04 / 04 / 95 La Jonquera >> 1a
ÀLEX GARCIA * Àlex Garcia Galisteo 08 / 12 / 93 Tossa >> 1a
           

DEFENSES

       
           
SAVI Mohamed Boutgannant 14 / 02 / 94 Llagostera juvenil >> 1a
MARTÍ Martí Vera Salvi 27 / 09 / 91 Llagostera 2a
LUDWING * Richard Ludwing Nordin 23 / 06 / 93 Vaxholm (Suècia) >> 1a
ORIOL Josep Oriol Alsina Tarragó 20 / 05 / 94 Llagostera 2a
GERARD SARRÀ Gerard Sarrà Alsina 31 / 08 / 88 Caldes >> 1a
TOM * Tom Jan Ragnar Stahre 25 / 03 / 94 Vaxholm (Suècia) >> 1a
REYES Javi Reyes Bautista 26 / 10 / 81 Llagostera 2a
MARC BERNAUS Marc Bernaus Cano 02 / 02 / 77 Selecció andorrana >> 1a
FUENTES Adrià Fuentes Malagón 11 / 04 / 93 Llagostera 2a
MATEO Mateo Rodríguez Firp 25 / 05 / 93 Cerro (Uruguai) >> 1a
ELOY GÁMEZ * Eloy Gámez López 16 / 01 / 94 Girona juvenil >> 1a
VARESE * Santi Varese Nafá 21 / 09 / 94 La Jonquera >> 1a
           

MIGCAMPISTES

       
           
GUILLE Guillermo Iglesias Mas 15 / 01 / 91 Llagostera 2a
IVAN Ivan Martínez Mitjà 25 / 07 / 78 Llagostera 3a
MITJÀ Pol Mitjà Adam 25 / 04 / 94 Bisbalenc >> 1a
MESA Alejandro Mesa Rodríguez 03 / 06 / 94 Girona juvenil >> 1a
RODRI Sergi Rodríguez Garcia 31 / 03 / 94 Palafrugell juvenil >> 1a
           

DAVANTERS

       
           
DAVID COSTA David Costa Estanyol 19 / 09 / 81 Llagostera 8a
FLORES José Flores Moreno 27 / 09 / 94 Caldes >> 1a
PATO F. Rodrigo Iglesias Mas 12 / 06 / 92 Llagostera 2a
DAVID David Sánchez Pérez 17 / 01 / 93 Blanes >> 1a
BADRE * Badre Addine Ait Ellah 22 / 02 / 94 Palamós juvenil >> 1a
PERE * Pere Espuña Sánchez 23 / 05 / 94 Guíxols >> 1a
MAMADOU * Mamadou Celiu Diallo 05 / 03 / 94 La Jonquera >> 1a
           
           
           

COS TÈCNIC I AUXILIAR

       
           
FOTO NOM CÀRREC TEMPORADA    
           
PAU HIDALGO Entrenador >> 1a    
ALBERT PERXACHS 2n Entrenador 10a    

* = En vermell, baixa esportiva amb la temporada en curs
* = En verd, alta esportiva amb la temporada en curs