Repassa els resultats, golejadors i classificacions del futbol base de la jornada del 5 i 6 de juny.
Primer equip (temporada finalitzada)
https://www.rfef.es/competiciones/futbol-masculino/resultados/segunda-division-b
Lloret – Filial (ajornat a dijous a les 20:30)
https://www.fcf.cat/classificacio/2021/futbol-11/primera-catalana-primera-fase/subgrup-1a
JUVENILS
Juvenil A (temporada finalitzada)
https://www.fcf.cat/classificacio/2021/futbol-11/segona-fase-lliga-nacional-juvenil/grup-7c
Mollet 1-1 Juvenil B (Marco Gordon)
https://www.fcf.cat/classificacio/2021/futbol-11/preferent-juvenils/grup-2
CADETS
Girona 2-0 Cadet A
https://www.fcf.cat/classificacio/2021/futbol-11/divisio-honor-cadet/grup-1
Cadet B 2-2 Olot (Eric Rodríguez ‘Tiri’ i Arnau Ros)
https://www.fcf.cat/classificacio/2021/futbol-11/cadet-primera-divisio/grup-17
Cal Aguidó 1-7 Cadet C (Alejandro Tura, Martí Bofill, Pol Cubero, Pau Agell, Marwan El Haddad i Oriol Lorente)
https://www.fcf.cat/classificacio/2021/futbol-11/cadet-primera-divisio/grup-16
INFANTILS
Infantil A 0-1 Girona
https://www.fcf.cat/classificacio/2021/futbol-11/divisio-honor-infantil/grup-1
Aro 3-4 Infantil B (Ferran Ramírez 2 i Mohamed El Araby)
https://www.fcf.cat/classificacio/2021/futbol-11/infantil-primera-divisio/grup-18
Infantil C 1-0 Sant Feliu (Guillem Costa)
https://www.fcf.cat/classificacio/2021/futbol-11/infantil-primera-divisio/grup-17
Infantil D 2-4 Begur (Pau Fenoy i Pol Carrera)
https://www.fcf.cat/classificacio/2021/futbol-11/infantil-segona-divisio/grup-11
ALEVINS
Blanes 1-0 Aleví A
https://www.fcf.cat/classificacio/2021/futbol-7/preferent-alevi/grup-5
Aleví B 9-4 Banyoles (Jan Nogué 2, Marcos Blanco 2, Gil Serra, Foudad Rifi, Arnau Bernat i Enric Soler)
https://www.fcf.cat/classificacio/2021/futbol-7/preferent-alevi/grup-6
Aleví C (descansava)
https://www.fcf.cat/classificacio/2021/futbol-7/alevi-segona-divisio/grup-31
Blanes 1-8 Aleví D (Faissal Morales 5, Joel Vilanova 2 i Rubén Abad)
https://www.fcf.cat/classificacio/2021/futbol-7/alevi-segona-divisio/grup-29
BENJAMINS
Bisbalenc 1-3 Benjamí A (Faissal Morales 2 i Akram Boulahri)
https://www.fcf.cat/classificacio/2021/futbol-7/preferent-benjami/grup-6
Benjamí C 10-0 Anglès (Mosaab Berhili 3, Erik Martínez 3, Álvaro Lozano 3 i Joan Rabasedas)
https://www.fcf.cat/classificacio/2021/futbol-7/benjami-7-primera-divisio/grup-19
FOTO: El cadet C de Marc Castellsagué va sumar la tercera victòria consecutiva